Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • Autonet Import Magyarország Kft
  • Budapest, Pest, Dunakeszi
  • A hirdetés 30 napja lejárt

Az AUTONET magyarországi leányvállalatának pénzügyi osztálya munkatársakat keres az alábbi munkakörbe Dunakeszi telephelyére:

Feladatok:

  • Osztályon felmerülő adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Számlák kezelése
  • Adatrögzítés a cég vállalatirányítási rendszerébe
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Adatbázis kezelés
  • Készletek nyilvántartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű informatikai tudás (főleg Excel)
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Adminisztrációban szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és egyéb juttatások
  • Cafeteria és bejárási támogatás
  • Támogató csapat
  • Piacon ismert és elismert, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Dunakeszi, Pallag utca 43.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk önéletrajzát bérigény megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
Dunakeszi
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre