Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrátor

  • ORION Elektronikai Kft.
  • Budapest, Pest, X. kerület
  • A hirdetés 164 napja lejárt

Évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat az

 ORION Elektronikai Kft.

Sóskúti telephelyére

ADMINISZTRÁTOR

munkatársat keres.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Középfokú Iskolai / közgazdasági végzettség
  • Minimum 3 év vállalati irányító rendszerben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Értékesítési szállítólevél, számla, jóváíró számla stb. készítése/kezelése
  • Áru forgalommal kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Fuvar szervezése / tervezése
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a partnerekkel,
  • Export-import területhez kötődő adminisztratív tevékenységek

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet.

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B

Helyek Budapest
Pest
X. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Szervező, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre