www.cvonline.hu

Adminisztrátor

Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2018.06.23.
Jelentkezési határidő: 2018.05.10.

Magyarország egyik vezető állásportálja, a Cvonline.hu

fiatalos csapatába keressük új Kollégánkat

pozícióba

Ha szívesen dolgoznál adminisztrációs támogatóként egy összetartó közegben, kiemelkedő írásbeli kommunikációs készséggel rendelkezel és mindemellett szereted a pörgést, akkor ne habozz, várjuk jelentkezésedet!

Feladatok

  • értékesítői háttértámogatás:
    hozzáférések kiadása, álláshirdetések feltöltése és formázása, szerződések rögzítése
  • önéletrajz adatbázis kezelése
  • álláskeresők támogatása: beérkező e-mailek megválaszolása
  • beérkező és kimenő posta kezelése
  • egyéb adminisztrációs tevékenység: az álláshirdetésekhez tartozó adatok rögzítése Excel és Google táblázatban
  • értékesítési csapattal való napi szintű együttműködés
  • esetenként az oldal funkcióinak tesztelése

Elvárások

  • érettségi bizonyítvány
  • 1-2 év adminisztrációs tapasztalat előny
  • magabiztos Microsoft Office ismeretek (kiemeltefan Word, alapszinten Excel)
  • önállóság, precizitás, szorgalom
  • terhelhetőség, proaktivitás

Előny még

  • HTML ismeret és/vagy grafikai érdeklődés
  • alap szintű angol nyelvtudás
  • töltöttél már fel online tartalmat (blog, webáruház stb.)

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Ha úgy érzed, rendelkezel a fenti képességekkel és tapasztalattal, akkor várjuk fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelöléssel.

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Ügyfélszolgálati munkatárs
Régió Budapest
Pest
XIII. kerület
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Iratkozzon fel állásértesítőre