Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrátor

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

A hazai távközlési piac egyik meghatározó szereplője keres kollégát, adminisztrátor pozícióba magas szintű Excel tudással

Nagyvállalati háttérrel, modern munkakörülményekkel, és változatos feladatokkal várjuk leendő kollégánkat

Feladatok:

  • Általános adminisztratív feladatok Excelben, makrók használata gyakorlott szinten

  • Excel táblázatok feltöltése, nyilvántartások ellenőrzése

  • Adatbázis kezelés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • MS Office magas szintű ismerete (Excel - makró, Word)

  • Precizitás

  • Erkölcsi bizonyítvány bemutatása

Juttatások: bruttó 320.000 Ft/hó

Munkaidő: H-Cs: 8:00 - 16:35, P: 8:00 - 15:20

Munkavégzés helye: Budapest, XIII.

Határozott idejű, 2020 március 31-ig tartó munkaszerződés

Munkába lépés: azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük küldje, el fényképes önéletrajzát az
adminisztrator_374@starjobs.hu e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre