www.cvonline.hu

ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 98 napja lejárt

Thalassa Ház Pszichoterápiás és Pszichiátriai Rehabilitációs Intézet

munkatársat keres 20 órás munkaidőbe

Feladatok:

  • Gazdasági ügyviteli feladatok: postázás, nyilvántartások vezetése, irattározás, számlázás;
  • Munkaügyi adatok kezelése;
  • Klinikai ügyvitel.

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági végzettség;
  • Számítógép felhasználói szintű ismeret;
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés;
  • Kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő és együttműködési készség;

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint
  • cafeteria
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka teamben
  • családias munkahelyi körülmények
  • szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye: 1223 Budapest, Jókai Mór u. 21-23.

A Jelentkezéseket, fényképes, szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel, a lenti e-mail címre várjuk.

Jelentkezés határideje: folyamatos a pozíció betöltéséig.

A munkakör azonnal betölthető.

Helyek XXII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Irattáros, Ügyintéző
Humán erőforrás > Hr asszisztens
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.12.