Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrátor Titkárnő

  • TPA Consulting Adótanácsadó Kft
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 51 napja lejárt

TPA Consulting Kft.

Budai székhelyű, külföldi tulajdonú könyvelő és adószakértő iroda
megbízható

munkatársat keres teljes munkaidőben.

Feladatai:

  • A napi kimenő és beérkező dokumentumok iktatása, elektronikus is
  • Telefonhívások fogadása
  • Másolatok készítése, scannelés, stb.
  • Postai, banki ügyintézés
  • Egyéb időszakos feladatok ellátása, kollegák munkájának támogatása

Elvárások:

  • Középiskolai végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • Megbízhatóság, precizitás
  • Jó megjelenés

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük „Titkárnő” jeligével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Recepciós, Titkárnő, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre