Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrátor - takarítási területre

  • Prizma csoport
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 32 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető létesítménygazdálkodással foglalkozó vállalkozása, a Prizma cégcsoport munkatársat keres az alábbi pozícióra!

Adminisztrátor - takarítási területünkre

Éjszakai munkarendbe keressük leendő kollégánkat, aki a terület vezető munkáját támogatja napi szinten.

Feladatok:

  • Munkaidőnyilvántartás vezetése;
  • A dolgozók be- és kiléptetéseivel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása;
  • A takarítási területi vezető munkájának segítése;
  • Munkaruha igény leadása;
  • Hóvégi zárások kezelése.

Amit kérünk:

  • Középfokú végzettség;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek.

Előny jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Munkaidő:

  • Hétfőtől vasárnapig (heti 2 szabadnappal), 22:00-04:30 között tartó munkavégzés.

Amit mi kínálunk:

  • Azonnali kezdés;
  • Mobiltelefon biztosítása;
  • Kiszámítható, pontos bérezés;
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely;
  • Vidéki bejárás támogatás.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, Deák Ferenc tér.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el számunkra a fényképpel ellátott önéletrajzodat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre