Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrátor - Székesfehérvár

  • Az álláshirdetés ma lejár

Feladatok:

  • Beérkező rendelések rendszerben való rögzítése
  • Rendelések kiírása
  • irodai feladatok, iktatás, feladatok nyomon követése

Elvárások:

  • Számítógép kezelési gyakorlat
  • Irodai alkalmazások ismerete levelezés, Word, Excel
  • Gyors, precíz munkavégzés
  • Munkájára igényes kolléga

Amit kínálunk:

  • Megbízható munkáltató
  • Stabil háttér
  • Hosszú távú együttműködés és megbecsülés

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Idegen nyelv ismerete
Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre