www.cvonline.hu

ADMINISZTRÁTOR / KEY-USER

  • A hirdetés 80 napja lejárt

Salesianer Miettex Magyarországi Kft.
Az osztrák, családi tulajdonban lévő SALESIANER MIETTEX cégcsoport 11 országban van jelen közel 2500 alkalmazottjával, így Ausztria és Közép-Európa egyik vezető bértextília szolgáltatója. Innovatív bértextília-szolgáltatásunk, illetve kiegészítő termékkínálatunk több mint 25 éve elérhető Magyarországon.

A SALESIANER MIETTEX Magyarországi Kft. budapesti székhelyére keres hosszú távra
munkatársat.

Feladatok:

  • új munkatársak oktatása a rendszerhasználatról
  • esetleges fejlesztési igények felmérése, összegyűjtése, továbbítása és nyomon követése
  • ügyfél-integráció: kapcsolattartás a mosodaüzemünk különböző részlegeivel a zökkenőmentes belső folyamatszabályozás érdekében
  • ügyféladatok bevitele, gondozása, frissítése
  • ügyféladatok hitelességének felülvizsgálata cégadatbázisok használatával
  • vállalatirányítási szoftver bevezetésével kapcsolatban fordítás németről magyarra

Elvárásaink:

  • jó német nyelvtudás szóban és írásban, melyet az interjú során tesztelünk
  • ERP és CRM szoftverek kezelésében való jártasság előnyt jelent
  • közép-, vagy felsőfokú végzettség
  • utazási hajlandóság

AZ IDEÁLIS JELÖLT KÉPESSÉGEI, ISMERETEI:

  • kitartó, precíz munkavégzés
  • megoldás orientált, konstruktív gondolkodás
  • jó monotónia-tűrés
  • önálló, terhelhető személyiség
  • felelősségtudat
  • számítógépes felhasználói ismeretek
  • jó kommunikációs és csapatmunkára való készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • nemzetközi háttér, biztos pozíció
  • piacvezető ERP és CRM szoftverek kezelésének elsajátítása
  • személyes továbbképzési lehetőségek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre „adminisztrátor” jeligével.

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2017.11.07.