Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztratív ügyintéző

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

 30 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, innovatív, fémipari vállalat keres agilis munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • beérkező e-levelek, dokumentumok kezelése, iktatása, kimenő levelek postázásának előkészítése;
  • szállítólevelek, számlák, házi pénztár kezelése (helyettesítés képpen),
  • a Társaság irattározási feladatainak ellátása, kezelése;

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil vállalati háttér
  • nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Akit keresünk:

  • minimum középfokú (érettségi) szakirányú végzettséggel
  • alapvető számítógépes ismeretekkel (World, kiemelten Excel, MS Office programok)
  • stabil, rendezett háttérrel
  • ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmóddal
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel
  • kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiséggel rendelkezzen

Előnyt jelenthet:

  • német és/vagy angol nyelv ismerete
  • gyártásban megszerzett gyakorlati tapasztalat (elsősorban lézer, stanc, élhajlító technológiákra)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Irattáros, Ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre