Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztratív munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.09.13.
Jelentkezési határidő: 2019.09.19.

A norvégiai központú Telenor Csoport, Magyarország második legnagyobb mobilszolgáltatója, érdekeltséggel rendelkezik Skandinávia, Közép- és Kelet- Európa, továbbá Ázsia 13 országában, amelyekben kíváló minőségű távközlési- és média szolgáltatásokat nyújt; 174 millió mobil előfizetővel, 107 milliárd norvég korona éves árbevétellel, és több mint 40 ezer alkalmazottal.

Feladatok:

  • Telekommunikációs szolgáltatási szerződések ellenőrzése
  • Adathelyesség ellenőrzése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos tanulmányok folytatása
  • Heti 20-40 óra munkavégzés vállalása
  • MS Office min. felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Bruttó 1150Ft/óra diákbér
  • Várható kezdés: szeptember eleje
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjárat (munkavégzés helye: Törökbálint)

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi diákmunka, töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre!

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre