Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztratív munka

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.20.
Jelentkezési határidő: 2019.12.04.

Az UNIQA Biztosító a vezető biztosítótársaságok közé tartozik. Az UNIQA csoport, közel 21 ezer munkatársával törekszik arra, hogy folyamatosan a legmagasabb színvonalú termékeket és szolgáltatást nyújtsa! Itt a remek lehetőség, hogy Te is közéjük tartozz!

Végezz asszisztensi tevékenységet a 13. kerületi UNIQA biztosítónál. Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség!

Feladatok:

  • Biztosítási iratok lefűzése, adminisztrálása
  • Részvétel az irattári selejtezési feladatokban

Elvárások:

  • Nappali aktív vagy passzív diák jogviszony
  • Pontos, precíz munkavégzés és megbízhatóság
  • Heti 35-40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség!
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Bruttó 1250 Ft/óra bérezés
  • Jó megközelíthetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, a lenti rövid űrlap kitöltésével jelentkezz az állásra és pár munkanapon belül felkereslek a megadott elérhetőségeken.

További információk a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Aktiválás időpontja 2019.11.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre