Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztratív munka logisztikai területen

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.09.19.
Hirdetés azonosító: 1918610
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban.  Legyél gyakornok  egy nemzetközi futárcégnél.

Feladatok:

  • Küldemények nyomonkövetése
  • Számlák és fuvarlevelek készítése
  • CRM dokumentumok kitöltése
  • Napi és heti riportok készítése
  • Egyéb ad-hoc feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Angol nyelv erős, középfokú ismerete
  • Minimum fél év vállalása
  • Office ismeret, ezenbelül erős Excel ismeret
  • Munkaidő: Hétfő - Péntek: 8:00 - 16.00-ig, heti 2-3 nap vállalása

Előnyt jelent:

  • Főként a keddi és szerdai napok vállalása

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Aktiválás időpontja 2018.08.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre