Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztratív munka HR területen

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.10.10.
Hirdetés azonosító: 1966581
lejárt

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres a diák munkatársat hosszútávra.

Feladatok:

  • Az ügyfél kérelmeinek és kérdéseinek teljeskörű kezelése időben
  • Személyügyi anyagok létrehozása és kezelése
  • Belső dokumentációk készítése
  • Egyéb irodai teendők ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • MS Excel és Word felhasználói szintű ismerete
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Munkaidő: heti 20 órában történő munkavégzés (hétfő-péntek: 08.00-18.00)

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezetben történő munkavégzés
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Kölcsönös elégedettség esetén továbblépési lehetőség
  • Diákbér: bruttó 1038 Ft/óra

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Jog / Jogi tanácsadás
Aktiválás időpontja 2018.10.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre