Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztratív munka 1100 Ft/óra

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.11.15.
Hirdetés azonosító: 1861892
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal tanácsadó partnerünkhöz keresünk kollegákat.

Feladatok:

  • dokumentumok másolása
  • szkennelés
  • postai küldemények kiosztása
  • egyéb ad-hoc jellegű adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony vagy passzív félév
  • napi 4-8 óra vállalása
  • ápolt megjelenés, irodai öltözet

Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 8:00-16:30 között, péntekenként 15:00-ig.

Vállalható napok: Július 23-27-ig, Július 30-31.ig, Augusztus 1-3-ig, Augusztus 27-31-ig.

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2018.07.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre