Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztratív asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.08.21.
Jelentkezési határidő: 2019.08.24.

A Linde Healthcare QI® Services tevékenysége, a klinikák, a kórházak és a gondozó intézmények az orvosi gázellátására vonatkozó minőségi és biztonsági előírásainak megvalósításában nyújt segítséget.

Feladatok:

  • Egészségügyi üzletág munkatársainak adminisztratív támogatása
  • Marketing és tájékoztató anyagok fordításában való segédkezés
  • HR adminisztrációval összefüggő feladatok
  • Prezentációk és egyéb word, excel anyagok előkészítése
  • Vevői megbeszélések anyagainak elkészítése
  • Megrendelések kezelése
  • Vendégek fogadása
  • Időszakosan call center-ben feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a vállalat többi munkatársával

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok
  • Folyékony angol tudás szóban és írásban
  • Heti 30-40 óra vállalása
  • Magabiztos MsOffice ismeretek

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500Ft-os órabér

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az alábbi diákmunka, küldd el önéletrajzod a megadott e-mail címre vagy töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "Jelentkezem" fülre.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre