www.cvonline.hu

Adminisztratív asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.08.02.
Jelentkezési határidő: 2018.08.14.

Gyógyszeripari partnerünk körmendi telephelyére adminisztratív asszisztenst keresünk.

Pozíció leírása / Job description

- Dokumentációk/levelek iktatása, kezelése
- Adatrögzítés, adatszolgáltatási feladatok ellátása
- Rendszeres javadalmazáshoz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
- Belépési engedélyekkel kapcsolatos teendők ellátása
- Költségelszámolások feldolgozása, rögzítése, összesítése, továbbítása
- Irodai eszközök beszerzése
- Értekezletek szervezésével kapcsolatos adminisztráció elvégzése
- Leltározás, fénymásolás

Elvárások / Requirements

- Középfokú végzettség
- Hasonló adminisztratív munkakörben szerzett 1-3 éves gyakorlat
- Középfokú angol nyelvtudás előny, de nem feltétel
- SAP ismeret előny

Amit kínálunk / Offer

- Stabil, családbarát és rugalmas vállalat
- Nemzetközi ismertség a piacon
- Rugalmas munkarend és home office lehetőség
- Kiemelkedő cafeteria csomag, 13. havi fizetés és kamatmentes lakáshitel
- Vállalati üdülők
- Orvosi szakrendelések (pl. fogorvos, bőrgyógyász)
- Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2018.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre