Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztratív asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.11.16.
Hirdetés azonosító: 1868470
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál!
Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Legyél a csapatunk tagja és segítünk elindulni a karrierépítés útján. Keress minket bátran és mi megtaláljuk a hozzád leginkább illő munkákat!

Most országos lefedettséggel rendelkező partnerünkhöz keresünk diákokat.

Csatlakozz az Invitel csapatához, hiszen itt "Távlatokat nyitunk".

Feladatok:

  • Adminisztráció
  • Ügyfelek fogadása, pulthoz irányítása
  • Szórólapozás

Elvárások:

  • 18.életév betöltése
  • Nappali aktív vagy passzív tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 20 óra vállalása
  • MS office, Excel ismerete

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig rugalmas beosztás mellett 08:00-18:00 óra között
  • Napi 4-6 vagy akár 10 órában is végezhető
  • Hosszú távra tervezhető munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Legalább 6 hónap vállalása
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Bruttó 950 Ft/óra bér
  • Barátságos csapat
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Helyek Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2018.07.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre