Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztratív angol nyelvtudással

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: VIII. kerület

Hozzáadva: 2019.12.25.
Jelentkezési határidő: 2020.01.23.

Dolgozz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatójánál, a magyar biztosítási piac piacvezetőjénél.

A cég 2015-ben elnyerte a Legjobb Munkahely címet. Többszörös Superbrands és Business Superbrands díjas, továbbá 2016-ban másodszor nyerte el a World Finance Global Insurance Award 2016 versenyen a legjobb magyar General Insurance Company 2016 címet.

Feladatok:

  • Adminisztrációs segítségnyújtás
  • Rendszereken történő szerződésrögzítési feladatok
  • Meglévő szerződések rögzítése az új rendszerben
  • Adatrögzítés
  • Levelezés

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdasági területen
  • Angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás

Munkaidő

  • Hétfőtől - Csütörtökig 8.00-16.30
  • Péntek 8.00-14.00
  • Heti 30 vagy annál több órában végezhető diákmunka

Amit Kínálunk

  • Modern irodai környezet, szuper csapat
  • Folyamatos munkalehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek VIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.12.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre