Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrációs ügyintéző

  • A hirdetés 67 napja lejárt

Ha szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni, akkor téged várunk

teljes munkaidőbe, mint:

budaörsi munkavégzéssel

FELADATOK:

  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Árubevételezés, készletmozgással kapcsolatos könyvelések
  • Szállítási eltérések kezelése
  • A területi munkafolyamatok alapos és naprakész ismerete

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Gyorsan és pontosan dolgozik, kommunikatív és felelősségteljes
  • Több feladatot is képes párhuzamosan ellátni

AMIT NYÚJTUNK:

  • Juttatás: – br. 250.000,- Ft (pótlékokkal, cafetériával)
  • Éves hűségprémium
  • Munkába járás költségének térítése

Amennyiben kedvet érzel és megfelelsz a fentieknek, akkor várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal 2018.08.17-ig.

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre