Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrációs ügyintéző Webshop területre (Budaörs)

  • KIKA Lakberendezési Kft.
  • Budapest, Budaörs, Pest
  • A hirdetés 31 napja lejárt

Ha szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni, akkor téged várunk

teljes munkaidőbe, mint:

Adminisztrációs ügyintéző

Webshop területre

budaörsi munkavégzéssel

FELADATOK:

  • A Kika webshop vásárlóinak, ügyfeleinek tájékoztatása a termékekkel és lehetőségekkel kapcsolatban
  • Adminisztrációs és vevőszolgálati feladatok ellátása
  • A területi munkafolyamatok alapos és naprakész ismerete
  • Rendelések kezelésével kapcsolatos informatikai/adminisztratív munka elvégzése
  • Webshop folyamatok megfelelő alkalmazása
  • Az áruk/termékek szakszerű és pontos, sérülésmentes összekészítése és átadása a futárszolgálatnak
  • A termékek kiszállításának felügyelete
  • Kapcsolattartás a vásárlókkal

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Gyorsan és pontosan dolgozik, kommunikatív és felelősségteljes
  • Több feladatot is képes párhuzamosan ellátni

AMIT NYÚJTUNK:

  • Juttatás: – br. 253.075,- Ft
  • Éves hűségprémium
  • Munkába járás költségének térítése törvény szerint

Amennyiben kedvet érzel és megfelelsz a fentieknek, akkor várjuk jelentkezésed önéletrajzzal 2019.09.22-ig.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Budaörs
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.08.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre