Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, V. kerület

Hozzáadva: 2019.06.19.
Jelentkezési határidő: 2019.07.03.

A Humánerőforrás Gazdálkodási Igazgatóságunkra keressük új munkatársunkat

munkakörre.

Mi lesz a feladatod?

  • Munkavállalói részvényprogramhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
    • kapcsolatfelvétel és folyamatos kapcsolattartás munkavállókkal
    • munkavállalók részvételhez kapcsolódó nyilatkozatainak elkészítése, kezelése, archiválása
    • szerződések adminisztrálása és könyvelése
    • adóigazolások, bejövő számlák és kifizetések nyomon követése
    • bankszámla kivonatok feldolgozása
    • új belépő munkavállalók tájékoztatása
  • Vezető tisztségviselőkkel, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Javadalmazás politika módosítások státuszának nyomon követése
  • Bizottsági anyagok karbantartása
  • Határozati összesítők készítése és adatszolgáltatás MNB részére
  • Számlázási feladatokban való aktív részvétel, adatszolgáltatás a könyvelés részére
  • Területi tagságokkal összefüggő dokumentumok érkeztetése, ellenőrzése, valamint adatbázisok folyamatos karbantartása

Mit várunk Tőled?

  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • Választékos fogalmazás, hivatalos írásbeli kommunikáció ismerete
  • Bizalmas adat és ügykezelés
  • Önálló munkavégzés, saját hatáskörön belüli döntés képessége
  • Informatikai rendszerek magabiztos használata
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Ügyfélközpontúság
  • Fókuszáltság, monotónia tűrő képesség

Amit előnynek tartunk:

  • Hasonló tevékenységi körben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Kijelölt mentort, aki segíti az új kolléga betanulását és integrálódását
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést
  • Fejlődési, tanulási lehetőséget belső képzési programjainkon
  • Fiatalos, támogató csapatban, jó hangulatú munkahelyi légkört
  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak
  • Versenyképes fizetést és kiemelkedő juttatási csomagot

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Helyek Budapest
Pest
V. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő, Bérszámfejtő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi ellenőr
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre