Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

  • Az álláshirdetés 5 napja lett frissítve

pozícióra, délutános műszakban.

FELADATOK:

  • a munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • bizonylatok kiállítása és kezelése, számlázás
  • túrajáratok dokumentációjának összeállítása
  • adminisztratív riportok készítése
  • reklamáció- és visszáru kezelése
  • pénztár kezelése

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • pontosság, precizitás, nagy teherbírás
  • monotonitástűrés
  • Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete
  • logikus, strukturált gondolkodásmód

ELŐNYÖK:

  • gasztronómiai termékismeret
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kereseti lehetőség próbaidő alatt nettó 180.000 Ft, utána 220.000 Ft
  • munkába járási támogatás (tömegközlekedés vagy személygépjármű esetén is)
  • munkaidő: H-P 14:00- 22:30 szombat-vasárnap pihenőnap
  • vagy H-P 11:30-20:00 szombat-vasárnap pihenőnap

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, 1158 Késmárk utca 9.

Várjuk a jelentkezéseket!

Helyek XV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre