Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrációs munkatárs

  • A hirdetés 44 napja lejárt

Elvárásaink:

  • gimnáziumi érettségi
  • számítástechnikai és MS Office felhasználói ismeretek, alkalmazási gyakorlat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség írásban

Előny:

  • angol és/vagy német nyelvismeret előnyt jelent
  • gépírás ismeretek, 10 ujjas vakírás

Feladatok:

  • back office feladatok
  • iktatás, lefűzés
  • adatrögzítés

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Jelentkezéshez küldje át fényképes önéletrajzát.

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Irattáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre