Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Adminisztrációs munkatárs ügyvédi irodába - 3 hónapos projektmunka - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Budapest, Pest, II. kerület
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Ügyvédi irodába keresünk diák munkatársat

Adminisztratív és asszisztensi

feladatok ellátására.

Feladatok:

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Iratszerkesztés gépelési munkákkal
  • Felszólítások szerkesztése, postázása, iktatás
  • Postázás

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony jogi területen
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Windows felhasználói magabiztos ismeretek
  • Office felhasználói magabiztos ismeretek
  • Szükséges nyelvtudás: Angol szakmai (jogi) középfok

Olyan diákok jelentkezését várjuk, akik akár azonnal tudnának kezdeni és tudják vállalni a heti 3-4 X 4-6 órás munkavégzést.

Amit partnerünk nyújt:

  • Kedves, nyugodt irodai környezet
  • Modern, felújított iroda
  • Közvetlenül egy ügyvédnővel való közös munka, mely kiváló tapasztalatszerzési lehetőség

Munkaidő:
Hétköznaponként 08:00-17:00 között
A munka mennyiségétől függően előfordulhat, hogy tovább bent kell maradni.
Később akár otthoni munkavégzés is lehetséges.

Heti óraszám:
16 - 24 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület

Fizetés:
Br. 1600 Ft/óra

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Levéltáros
Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Irodai, adminisztráció, ügyfélszolgálat
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre