Adminisztrációs munkatárs (PR és kommunikáció terület) (Referenciaszám: PJ4932)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.05.
Jelentkezési határidő: 2016.10.07.
Hirdetés azonosító: 1082134
lejárt

Dunaharasztin lévő partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Adminisztrációs munkatárs (PR és kommunikáció terület)

(Referenciaszám: PJ4932)

Részmunkaidő (20 óra/hét)

Feladatok:

  • PR csapat támogatása, asszisztensi feladatok elvégzése
  • Adminisztráció, riportok generálása SAP használatával
  • Költségelszámolások adminisztrálása
  • Utazási elszámolások nyilvántartása
  • Reklámanyagok megrendelése, megrendelések követése, adminisztrációja
  • Külső beszállítókkal való eseti kapcsolattartás
  • Adatbázis összeállítása (Excel használatával)
  • Eseti írásos fordítási feladatok (angol-magyar, magyar-angol)

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 2-3 év kommunikáció/PR/adminisztráció terén szerzett tapasztalat
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek
  • Képesség az önálló, precíz munkavégzésre
  • Monotonitás tűrés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • A közlekedést Budapestről munkaidőhöz igazodó vállalati autóbusszal biztosítjuk az Örs vezér tér, Határ út érintésével.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Jelentkezés: Kérjük, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szlanka Eszter kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.Érdeklődni a következő elérhetőségen tud: +3620/391 57 15
Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.