www.cvonline.hu

Adminisztrációs munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.07.27.
Hirdetés azonosító: 1868474

Gyűjts egy kis pénzt suliidőben is a felmerülő kiadásaidra!

Hazai meghatározó távközlési vállalatnak keresünk Adatrögzítő diákokat! Hosszú távú munkalehetőséget biztosít számodra, görgess lejebb a részletekért!

Feladatok:

  • leszerelt eszközök raklapra történő összegyűjtése,
  • az erre megfelelő  rendszerben történő visszáruzás elkészítése,
  • számítógépes munkavégzés speciális programokban

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Word/Excel felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, képes önállóan dolgozni
  • Heti minimum 20 óra vállalása

Munkaidő: 8.00-16.00 között rugalmas beosztásban, heti minimum 20 óra vállalása (4 órában)

Amit nyújtunk

  • Bruttó 825 Ft/óra
  • Izgalmas szektorban, az infokommunikáció világában dolgozhatsz
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos légkör

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Jelentkezésedet elküldheted miskolcE-mail cím megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration-line: none;">@minddiak.hu címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Regisztrált jelentkezők előnyt élveznek a kiválasztási folyamatban és rendszeres tájékoztatást kapnak a további lehetőségekről. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-46-757-152!

Iratkozzon fel állásértesítőre