Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrációs gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.09.20.
Jelentkezési határidő: 2019.09.18.

Partnercégünk a világ 140 országában jelen van, több mint egy évszázada fejleszt gyógyszereket.

Feladatok:

  • Onkológiai csapat munkájának adminisztrációs támogatása
  • Önálló feladatok, riportok készítése
  • Költségelszámolások
  • Társosztályokkal való szoros és folyamatos kapcsolattartás, együttműködés
  • SAP integrált szoftver megismerése és alkalmazása
  • Vállalati folyamatok megismerése és társosztályok támogatása

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig 9.00 és 17.00 óra között

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Heti minimum 20 óra vállalása - megbeszélés alapján
  • Munkavégzés az IX.kerületben történek
  • Önállóság, felelősségvállalás, képesség egyedülállő/önálló munkavégzésre
  • Határidőknek való megfelelés
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Outlook, Excel és PPT felhasználói szintű magabiztos ismerete

Amit kínálunk:

  • Otthoni munkavégzéshez laptop biztosítása
  • Multinacionális környezet és a gyógyszeripar megismerése
  • Diplomamunka elkészítésében, témájának választásában való segítség
  • Aktív, jól működő gyakornoki program

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, töltsd fel önéletrajzod, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Gyógyszeripar / Vegyipar
Aktiválás időpontja 2019.09.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre