Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrációs gyakornok minőségbiztosítási területen

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: X. kerület

Hozzáadva: 2019.11.30.
Jelentkezési határidő: 2019.12.06.

Ezúttal egy német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk gyakornokot.

Feladatok:

  • Mérőlabor adminisztrációs támogatása
  • Jegyzőkönyvek kitöltése megadott értékekkel
  • Excel táblázatok rögzítése
  • Esetlegesen felmerülő beszerzési feladatok ellátása (céges autóval)

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság,precizitás és önálló munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfő-péntek 08:00-17:00 óra között heti minimum 20-25 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 1200 Ft/óra
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Nemzetközi, modern munkakörnyezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszú távú diákmunka
  • Diplomamunka megírásában való segítségnyújtás

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek X. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.11.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre