Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Adminisztrációs asszisztens állások Kecskemét

Találatok száma 2 állás

Iratkozzon fel állásértesítőre

Junior mérnök - Kecskemét

Kecskemét   Man at Work Kft.
Az álláshirdetés tegnap lett frissítve
  Man at Work Kft.
Kecskemét

Feladatok: Vevői kapcsolattartás Reklamáció kezelés, reklamációs analizisek koordinálása 8 D kezelés, hatékonyság vizsgálat, vevői intézkedések betartatása a termelésben Minőségügyi számok riportálása Elvárás: Középfokú (technikusi) végzettség Angol vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás Gyártókörnyezetben szerzett 1-2...

  • Mentés
  •  Továbbküldés

RECEPCIÓS

Kecskemét   Work4you
Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva
  Work4you
Kecskemét

Kecskeméti belvárosi szépségszalon megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: RECEPCIÓS Az álláshoz tartozó elvárások: Barátságos személyiség Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség Igényes, ápolt megjelenés Feladatok: Érkező vendégek fogadása, tájékoztatása, irányítása A vendégek fizetésének és az...

  • Mentés

Eredmények szűrése