Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrációs asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: VIII. kerület

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

A Marsh a biztosításközvetítés és a kockázatkezelés világelső vállalata. Több mint 130 országában segítik az ügyfeleiket abban, hogy előre lássák, számszerűsítsék és tökéletesen megismerjék várható kockázataikat.

Feladatok:

  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Gyors, pörgös, dinamikus személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználó szintű Ms Office ismeret

Munkaidő

  • Hétfő-péntek között heti minimum 20-25 óra vállalása rugalmasan
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek VIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre