Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrációs asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: X. kerület

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt.

Feladatok:

  • Dokumentumok achiválása
  • Dokumentumok számítógépes rendszerezése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Jártasság MS Office alkalmazások kezelésében
  • Heti minimum 20 óra vállalása

Munkaidő

  • hétfő-péntek: 8:00-17:00 között heti minimum 20 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Rugalmas időben végezhető diákmunka
  • Magas szintű szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek X. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre