Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztrációs asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2019.02.08.
Hirdetés azonosító: 2307409

A Magyar Telekom Nyrt-nél több mint 150 diákunk dolgozik, akik maguk igazíthatják heti órarendjükhöz a beosztásukat.
Csatlakozz Te is a Telekom csapatához!
Együtt Veled.

Feladatok:

  • Számlázási rendszerbe történő adminisztratív feladatok ellátása
  • Kötbérszámlák kiterhelése
  • Behajtási lépések és állapotok rendezése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Folyamatos, heti rendszerességű munkavállalás
  • Heti minimum 24 óra vállalása
  • Monotonitás tűrés

Miért jó a Magyar Telekom diákcsapatában dolgozni?

  • Buttó 1025 Ft/óra
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Helyek IX. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.02.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre