Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adminisztráció business területen

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2020.01.11.
Jelentkezési határidő: 2020.01.21.

A Lexmark innovatív képalkotó megoldásokat és technológiákat fejleszt, amelyek a világ minden táján segítenek az ügyfeleknek. A budapesti iroda jelenleg 10 különböző nyelven támogatja 30 ország Lexmark vállalatainak  tevékenységét.

Feladatok:

  • Jelentések kezelése (SAP rendszerben)
  • Jelentések készítése, módosítása
  • Ad hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony, 18. életév betöltése
  • MS Office programok ismerete (főként Excel)
  • Folyékony angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között
  • Heti minimum 20-25 óra diákmunka vállalása

Amit kínálunk

  • Lehetőség egyetemi tézisek írására egy szabadon választott témáról a Lexmarkról, külső konzulensi segítséggel együtt
  • Rugalmasan végezhető az egyetem mellett
  • Br. 1325 Ft/óra

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Helyek IX. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2020.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre