www.cvonline.hu

Administrative Assistant

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2018.01.23.
Jelentkezési határidő: 2017.11.21.

We are recruiting new collegue to our client ( International Company ) as a

for 4 months

Tasks:

- Support in establishing and maintaining realtions with stakeholders

- Support the development of synergies and complementarities with other national/regional initiatives

- Contributing to providing strategic advice and support in policy issues and related processes

- Assisting in the development and implementation of tools to engage with stakeholders

Requirements:

- Completed university degree

- Excellent command of the English language (C1)

- Good knowledge of MS Office

Benefits:

- Competitive benefit package

- Job opportunity at an EU institution

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

We are looking forward to your English CV with salary expectation to the following address: E-mail cím megjelenítése

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Assistant (Budapest)

IT Services Hungary Kft.

Performs specific tasks independently according...
Budapest

Assistant-(Budapest)

Implements organization tasks delegated by the ...
Budapest

Office Assistant

Hydro Extrusion Hungary Kft.

Responsibilities: - Greet and welcome guests in...
Budapest, Pest