Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adatvizualizációs specialista

Régió: XI. kerület
Budapest
Pest

AVL AUTÓKUT Mérnöki Kft.

Hozzáadva: 2019.06.13.
Jelentkezési határidő: 2019.06.23.

Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja. Nálunk nemcsak személyautó, hanem kamion, vagy bármilyen nagymotor fejlesztésében is szerezhetsz tapasztalatot.

Tudod, milyen elemekből állnak napjaink, illetve a közeljövő hajtásláncai? Át tudod látni egy főegység, vagy akár a komplett jármű fejlesztési fázisait? Otthonosan mozogsz a mérő- és vizsgálórendszerek világában? Szeretnéd az ötleteiddel felgyorsítani és hatékonyabbá tenni a fejlesztési folyamatokat? Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem alkotni, teremteni akarsz? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Fejlesztési folyamatok

Budapest, XI. kerület

FELADATOK

  • Ügyféligények felmérése nemzetközi környezetben
  • Adatmodellek fejlesztése és készítése
  • Adatelemzések a saját vagy ügyfél számára végzett fejlesztési folyamatokban
  • Kiértékelések és jelentések készítése üzleti intelligencia rendszerekben (pl. Tableau)
  • AVL mérőrendszerek használatának hatékonysági elemzése
  • Változáskezelések támogatása a projektekben

HA MINDEHHEZ

  • Megszerezted már a mérnöki vagy gazdasági informatikusi BSC végzettséged
  • Nem riadsz vissza az Excel táblák világától
  • Érdeklődsz a „big data” téma iránt
  • Minimum B2-es szinten, magabiztosan beszélsz és írsz németül és/vagy angolul, amit szívesen is használsz a mindennapokban
  • Precízen és lelkiismeretesen végzed munkádat
  • Nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned,
  • Nem okoz gondot a munkáddal kapcsolatos eseti külföldi utazás,
  • Jól kommunikálsz, pontos, megbízható, felelősségteljes és kezdeményező személyiség vagy,
  • Ha szívesen megtanulsz és használsz olyan rendszert, mint a Tableau adatvizualizációs program,

akkor éppen Rád van szükségünk!

AMIT KÍNÁLUNK

  • Rugalmas munkaidő
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • AVL CAFI készpénzes juttatás
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
  • Céges rendezvények: AVL nap, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, jelentkezz!

Kategória IT / Informatika, Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző, Adatfeldolgozó szakember, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Pénzügyi elemző, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Gazdasági elemző
Régió XI. kerület
Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Iratkozzon fel állásértesítőre