Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
Adattárház, BI fejlesztő (MS SQL)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2018.09.18.
Jelentkezési határidő: 2018.09.25.
Hirdetés azonosító: 1643905
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Agrár- és térinformatika területén tevékenykedő megbízónk számára keresünk tapasztalt adattárház, BI fejlesztőket

Feladatok

  • MS SQL alapú fejlesztések tervezése, kivitelezése és tesztelése, gyártói támogatása
  • Adattárházi folyamatok és riportok tervezése
  • Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • SSIS, SSAS, SSRS mély alapos ismerete
  • MS SQL, Transact-SQL fejlesztői tapasztalat
  • Adattárház tervezői/fejlesztői/hangolói ismeretek
  • Adattárház modellezési ismeretek, tervező eszközök ismerete
  • BI eszközök naprakész ismerete
  • Előnyök

  • Tableau ismerete
  • Microsoft end-user BI megoldások ismerete
  • Vállalati Sharepoint BI portal fejlesztői tapasztalat
  • agrárinformatikai tapasztalat
  • Amit ajánlunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nagyvállalati technológiák KKV-ben
  • Heti 1 nap home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

  • Helyek Budapest
    Kategória IT / Informatika
    Minimális tapasztalat 2 év
    Szükséges iskolai végzettség Középiskola
    Aktiválás időpontja 2018.09.18.
    Iratkozzon fel állásértesítőre