Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adatszolgáltatási szakértő (reporting specialist)

Régió: Budapest
Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2018.09.19.
Hirdetés azonosító: 1922717
lejárt

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjeként, személybiztosítási üzletága élet-, baleset- és egészségbiztosítási területre Adatszolgáltatási szakértőt keres.

Feladatok:

  • elsődlegesen a felügyeleti szerveknek történő rendszeres és eseti adatszolgáltatások menedzselése (szervezés, végrehajtás, ellenőrzés, monitoring, határidők betartatása, kommunikáció)
  • adatszolgáltatatási folyamatok kialakításában aktív részvétel, együttműködés kapcsolódó területekkel
  • ellenőrzések rendszerének kialakítása és dokumentálása a tulajdonosi / törvényi iránymutatás alapján
  • kapcsolattartás felügyeleti szervekkel, könyvvizsgálóval, belső ellenőrzéssel, vonatkozó vizsgálatok koordinálása, támogatása
  • adatszolgáltatásokhoz kapcsolódó tudásközpont felépítése és ez alapján a kapcsolódó területek támogatása
  • dokumentációs rendszer fejlesztése
  • javaslatok megfogalmazása az adatszolgáltatásokhoz szükséges adatfolyamatok optimalizálását illetően

Elvárások:

  • Egyetemi közgazdasági/pénzügyi végzettség
  • 1-2 év munkatapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Angol aktív tárgyalóképes nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Feladatorientált munkavégzés
  • Precizitás
  • Tanulásra, fejlődésre való nyitottság

Amit nyújtunk

  • Versenyképes bérezés és juttatási rendszer
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció, kérem adja le jelentkezését regisztrációt követően vagy küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2018.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre