Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

ADATSPECIALISTA (NÉMET NYELVTUDÁSSAL) (14-9333)

HumanField Kft.
Régió: Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.05.02.
Jelentkezési határidő: 2019.05.04.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi fejlesztőpartnerünk részére keresünk munkatársat

ADATSPECIALISTA (NÉMET NYELVTUDÁSSAL)

(14-9333)

pozícióba.

Feladatok:

  • Alkatrészek adattömegének elosztása a vállalat szervezeti egységei, beszállítói és vevői között.
  • Dokumentációk elkészítése és karbantartása.
  • Tervezés során keletkező adatok monitorozása.
  • Adatáramlás optimalizációja.
  • Rendszerek tesztelése.

Elvárások:

  • Aktív német nyelvtudás (szóban és írásban).
  • Műszaki rajzolvasás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Egyedülálló szakmai háttér.

A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9333”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző, Adatfeldolgozó szakember, It szakértő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.04.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre