Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adatközponti operátor

Régió: Budapest, Pest, Budaörs

Hozzáadva: 2019.11.10.
Jelentkezési határidő: 2019.11.21.

A Cvonline.hu ügyfele magyar tulajdonú budapesti IT szolgáltató céghez keresünk

munkakörbe új kollégákat.

budaörsi munkavégzésre.

A leendő munkatárs fő feladata a Magyar Telekom adatközpont infrastruktúrájának zavartalan működtetése lesz.

Feladatok:

  • Szerverek, hálózati eszközök egyéb hardver elemek be-ki szerelése
  • Kábelezési munkák végzése
  • Szerverek, hálózati eszközök egyéb hardver elemek újraindítása
  • Belső üzemeltetők / külső ügyfelek támogatása, kapcsolattartás
  • Hibaelhárítás támogatása
  • Szolgáltatás üzemeltetést támogató rendszerek, levelezés használata
  • Egyéb adminisztrációs és üzemeltetési feladatok

Elvárások:

Megbízható, proaktív pályakezdők jelentkezését is várjuk!

  • Műszaki érdeklődés
  • Angol nyelvtudás előny
  • MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook) ismeretek
  • Hatékonyság orientált szemléletmód
  • Jó áttekintő és – kommunikációs képesség
  • Dinamikus, proaktív, pontos munkavégzés
  • 7/24-es műszakrend vállalása

Amit kínálunk:

  • Több hónapos betanítás
  • Korrekt bérezés
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Karrierlehetőség

Helyek Budapest
Pest
Budaörs
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk, Telekommunikációs szakértő
IT / Informatika > It szakértő, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre