Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adatközponti infrastruktúra üzemeltető

OTP Bank NyRt.
Régió: XIII. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.09.30.
Jelentkezési határidő: 2019.10.30.

Az OTP Bank Nyrt.

Adatközpont infrastruktúra üzemeltető

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az adatközpontot kiszolgáló villamos- gépész és egyéb rendszerek üzemeltetése
  • Felügyeleti rendszerek monitorozása, hibakezelés, első szintű beavatkozás és hibaelhárítás
  • Hibaesemények, karbantartási folyamatok, egyéb események menedzselése, pontos és konzisztens dokumentálása
  • Rendszeres és eseti karbantartások elvégzése
  • Szerződött alvállalkozók munkavégzésének felügyelete, teljesítés ellenőrzése
  • Műszaki üzemeltetéshez tartozó nyilvántartások naprakész vezetése
  • Dokumentációk, forgatókönyvek készítése
  • Villamos kivitelezési, villanyszerelési munkálatok elvégzése
  • 7x24 órás, váltott műszakban történő munkavégzés

Követelmények:

  • Középfokú, villamos szakirányú végzettség
  • Nagy rendelkezésre állású, kritikus villamos rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • 0,4kV kapcsolási jogosultság
  • Ipari gépészeti rendszerek területén szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • Minimum 3 év hasonló, magas rendelkezésre állású, 24 órás üzemeltetési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű Excel, Word, PowerPoint, Outlook ismeretek
  • Önálló munkavégzés, folyamatos munkarendben, beosztás szerinti váltásban (7x24h)
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Magas szintű stressztűrő képesség
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Csapatjátékos
  • B” Kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • Adatközponti környezetben szerzett tapasztalat
  • Banki környezetben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú kiegészítő szakképesítés (villamos, gépész, egyéb) megléte
  • Tervezésben, kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Szakmai- és nyelvi továbbfejlődés biztosított

A munkavégzés helye: 1131. Budapest Babér utca 9.

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villamosmérnök
IT / Informatika > Rendszerüzemeltető
Mérnök / Műszaki > Villamosmérnök
Szakmunka / fizikai munka > Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre