Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adatkezelő munkatárs (payroll IT)

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Nemzetközi partnercégünk piacvezető szerepet tölt be az üzleti folyamat-kiszervezés és a dokumentum-feldolgozás területén. Csatlakozz te is magabiztos háttérrel rendelkező, svájci székhelyű megbízónk bővülő csapatába, a következő munkakörbe:

Ezek lesznek a feladataid:

  • Bérszámfejtési folyamatok informatikai támogatása
  • Partnerektől érkező adatok elektronikus betöltése
  • Elektronikus adatok módosítása, karbantartása
  • Riportálási feladatok pontos elvégzése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Ami elengedhetetlen ahhoz, hogy ezt a szerepet el tudd látni:

  • Középfokú végzettség
  • ECDL (vagy egyenértékű végzettség) – érts az MS Office moduljaihoz
  • Magabiztos EXCEL tudás és makrók ismerete

Előnyben leszel, ha:

  • Irodai környezetben alkalmazott különböző megoldások és folyamatok kialakításában szerzett tapasztalat

Nyelvtudás: Középfokú angol nyelvtudás

Lokáció: Rábahídvég

Ezzel díjazzuk az eredményes munkád:

  • Kiemelkedő fizetés, cafetéria, ingyenes sporttkártya, bejárás támogatás/céges buszjárat, folyamatos képzési és fejlődési lehetőség, előrelépési lehetőség, nemzetközi munkakörnyezet
Helyek Rábahídvég
Vas
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor
IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatfeldolgozó szakember
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre