Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Adatkezelő munkatárs felsőfokú angol és legalább középfokú német nyelvtudással

  • NI Hungary Kft.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 13 napja lejárt

A Service Center Data Integrity csapata az NI kereskedelmi irodáinak marketing tevékenységét támogatja ügyféladatok kezelésével és azok karbantartásával.Jelenleg közel 40 munkafolyamatot támogatunk, mely a vevői adatok feldolgozásától a termékregisztráción át az NI vevőkkel történő közvetlen ügyintézésig az alábbiakat foglalja magába:- adatbázisok karbantartása - NI által szervezett eseményekről érkező vevői visszajelzések feldolgozása- NI termékek regisztrálása, aktiválása - NI Online Training hozzáférés biztosítása- vevők közvetlen telefonon történő megkeresése.

Főbb feladatok és hatáskör:

  • Ügyféladatok feldolgozása, kezelése
  • Hiányosan vagy hibásan beérkező információk kiszűrése és eszkalálása az irodák felé
  • Kapcsolattartás a partnerirodák munkatársaival és más társosztályokkal
  • Az ügyféltől vagy a partnerirodáktól felmerülő kérdések és problémák megoldása
  • Az adatbázis frissítése, karbantartása
  • Folyamatok fejlesztése és projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás és a német nyelv legalább középszintű ismerete
  • Kitűnő kommunikációs készség mind szóban és írásban
  • MS Excel és MS Word alapos ismerete
  • Nyitottság az új dolgokra
  • Önállóság
  • Precizitás
  • Elkötelezettség

Amit kínálunk:

  • Stabil és dinamikusan fejlődő munkahely
  • Idegen nyelvek napi szintű használata
  • Lehetőség a folyamatos fejlődésre
  • Inspiráló, kellemes munkakörnyezet
  • Családbarát munkahely műszakok nélkül
  • Rugalmas munkaidő

Rólunk:

A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrátor
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.12.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre