Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adatgazda koordinátor

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2018.11.19.
Hirdetés azonosító: 1597691
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

IT Üzemeltetési Igazgatóság adatgazda koordinátori feladatainak ellátása, adatvédelmi incidenskezelési folyamat IT üzemeltetés oldali koordinációja.

Feladatkör, felelősségek:

• IT Üzemeltetési Igazgatóság adatgazda koordinátori feladatainak ellátása

• Adatvédelmi incidenskezelési folyamat IT üzemeltetés oldali koordinációja, kapcsolattartás a Compliance területtel

• IT üzemeltetési adatgazdák koordinálása, feladatok meghatározása és riportálása

• Üzemeltetési- és biztonsági folyamatok felelőseinek nyújtott együttműködés

• Releváns dokumentációk, riportok elkészítése, frissítése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Szakirányú felsőfokú végzettség (informatika, informatikai biztonság, gazdasági informatika)

• Banki informatikai szektorban szerzett legalább 5 év tapasztalat (rendszerszervezői, IT auditori, IT biztonság)

• Tárgyalóképes angol szakmai nyelvtudás

• Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség, proaktív személyiségjegyek

Előnynek számít:

• IT biztonsággal vagy IT audittal kapcsolatos tanúsítványok (CISA, CISM, ISO 27001 Lead Auditor vagy más, szakmai körben elfogadott nemzetközi tanúsítvány)

• Vezetői tapasztalat

• Pénzügyi szektorban használatos rendszerek és IT folyamatokkal kapcsolatos ismeretek

Nyelvtudás:

Tárgyalóképes angol szakmai nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk nemzetközi, piacvezető pénzügyi vállalat.

Amit megbízónk kínál:

• Részese lehet egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,

• Tréningek, továbbképzések

• Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,

• Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,

• Fejlődő és innovatív vállalati háttér,

• Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.11.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre