Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adatfeltöltés és irodai feladatok (9924)

Hölgyek jelentkezését várjuk a feladatokra.Feladatok:Webáruház feltöltés A forgalmazott vizuáltechnikai eszközök webáruházban történő naprakész feltöltése.Illetve kiegészítve számlázás, iratrendezés.Elvárások:- pontos precíz munkavégzés - word, excel, internet felhasználói szintű ismerete- heti 3-4 alkalom vállalása

Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió XXII. kerület
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő 8:00-17:00 (heti min. 3 alkalom)
Munkabér 900 Ft/óra
Aktiválás időpontja 2018.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Error happened by getting the item recommendation!