Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Adatelemző

Adatelemző

HSA Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2020.01.14.
Jelentkezési határidő: 2020.02.04.

Adatelemző

Feladatok:

  • ügyféligényeknek megfelelően kérdőívek programozása
  • kitöltött kérdőívek adatainak feldolgozása, riportok, grafikonok készítése
  • kereszttáblázás előre megadott specifikációk alapján
  • online dashbord készítés
  • projektek koordinálása, ügyfelekkel való kapcsolattartása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább alapszintű programozói ismeretek/társadalomkutatási tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SQL, SPSS, VBA programnyelv ismerete előny
  • önálló munkavégzés
  • ügyfélorientált szemlélet

Munkavégzés helye:

  • Debrecen
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző, Adatfeldolgozó szakember, It szakértő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2020.01.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre