Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adatelemző gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.10.22.
Jelentkezési határidő: 2019.11.09.

Partnercégünk olyan termékeket állít elő és értékesít, mint a tej alapú italok, sajtok és desszertek. A világ hatodik legnagyobb tejipari cégéhez keresünk számlázási gyakornokot erős középfokú angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • A brit és román R2R csapat támogatása
  • Mérlegszámla egyeztetés előkészítése
  • Napi folyóiratok készítése és közzététele SAP segítségével
  • Számlaelszámolások előkészítése
  • Főállású kollégák ad-hoc támogatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Rugalmasság, pontosság, motivált személyiség

Amit kínálunk

  • Bruttó 1150 Ft-os órabér
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Vadonatúj iroda, szórakoztató egységgel (csocsó, Xbox)
  • Túró Rudi automata, heti termékkóstolás
  • Vidám környezet a különböző kultúrákból érkezett kollégákkal
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyt jelent:

  • Egyéb más európai nyelv ismerete (pl. német/holland/olasz/francia)
  • SAP ismeret

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre