Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adatbázis specialista

  • Company_icon Randstad Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 6 napja lett aktiválva
Partnerünk az FMCG területén dolgozó nemzetközi cég, az ő csapatukba keresünk Adatbázis specialista kollégát 6 hónapos időtartamra.
- Nagy mennyiségű adatot kezelő rendszer létrehozása, kezelése és támogatása
- Az adatbázis folyamatos frissítése, az elemzők munkájának segítése
- Javaslattétel az eszköz hatékonyabb működésére, fejlesztésére
- A rendszer bevezetése után a felhasználók betanítása
- Dokumentáció készítése

Elvárás

- Magas szintű SQL és/vagy Excel makró ismeret
- Hasonló területen szerzett tapasztalat előny!
- Középfokú angol nyelvtudás

Amit nyújtunk

- Nemzetközi, fiatalos munkakörnyezet
- Versenyképes juttatás

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.12.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Adatbázis Adminisztrátor - Oracle (Budapest)

IT Services Hungary Kft.

Adatbázisok installálása, patchelése Buildek sz...
Budapest

Configuration Manager - Adatbázis területen (Budapest)

Buildek szállítása különböző – fejlesztői és te...
Budapest

HR specialista

Schönherz Iskolaszövetkezet

HR specialista Saját Schönherz HR csapatunkba k...
XI. kerület, Budapest