www.cvonline.hu

Adatbázis specialista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.08.07.
Jelentkezési határidő: 2018.08.18.

Partnerünk az FMCG területén dolgozó nemzetközi cég, az ő csapatukba keresünk Adatbázis specialista kollégát 6 hónapos időtartamra.

Pozíció leírása / Job description

- Nagy mennyiségű adatot kezelő rendszer létrehozása, kezelése és támogatása
- Az adatbázis folyamatos frissítése, az elemzők munkájának segítése
- Javaslattétel az eszköz hatékonyabb működésére, fejlesztésére
- A rendszer bevezetése után a felhasználók betanítása
- Dokumentáció készítése

Elvárások / Requirements

- Magas szintű SQL és/vagy Excel makró ismeret
- Hasonló területen szerzett tapasztalat előny!
- Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk / Offer

- Nemzetközi, fiatalos munkakörnyezet
- Versenyképes juttatás

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Aktiválás időpontja 2018.08.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Adatbázis fejlesztő (B23ABF)

RecruIT Kft.

Adatbázis fejlesztő Partnerünk célja, hogy miné...
Budapest, Pest, VI. kerület

HR SPECIALISTA

Authentic Consulting Kft.

MULTINACIONÁLIS PARTNERÜNK RÉSZÉRE A KÖVETKEZŐ ...
Székesfehérvár, Fejér

HR specialista

Alpine Európai Elektronikai Ipari Kft. (ALPINE Kft.)

Felvételi, kiválasztási - és beléptetési folyam...
Biatorbágy, Pest, Budapest