Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adatbázis rendszermérnök

  • Instalent
  • Budapest, Pest, III. kerület
  • A hirdetés 62 napja lejárt

Az új munkatárs feladatai:

  • MSSQL, MySQL, PostgreSQL és Oracle adatbázis rendszerek tervezése, implementálása, L3 szintű támogatása
  • Alkalmazások fejlesztésének adatbázis oldali támogatása, adatbázis architektúrák logikai és fizikai szintű tervezése, dokumentálása
  • Működési és teljesítménnyel kapcsolatos problémák L3 szintű elemzése és javítása

A pályázóval szembeni szakmai elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Projekt szemléletmód
  • PostgreSQL, MSSQL, MySQL, és Oracle termékek közül legalább egy magas szintű ismerete
  • Nagy méretű, összetett adatbázis kiszolgáló rendszereken végzett tervezési és kivitelezési munkák terén szerzett legalább 3-5 év tapasztalat
  • Probléma megoldás és megelőzés, önálló döntéshozatal, stratégiai gondolkodás
  • Precíz munkavégzés csapatban
  • Linux és Windows platformokon adminisztrációs szintű jártasság, bash, powershell scriptek értelmezése, írása
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Az elbírásnál előnyt jelent:

  • A fenti adatbáziskezelőkhöz érvényes gyártói minősítés megléte
  • Windows 2012, vagy frissebb platformhoz köthető MCSA, MCSE minősítések
  • Cloud környezetben szerzett tervezési, implementációs tapasztalat
  • Linux gyártói minősítések
  • Nagy projektekben való részvétel
  • Valamelyik projekt módszertan csoportvezetői szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívást jelentő, változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Családias légkör, otthoni munka lehetősége
  • Ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvétel
  • Fejlődési- és karrierlehetőség

Munkavégzés helye és ideje: Budapest III. kerület

Teljes munkaidő

Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória IT / Informatika > Adatbázis elemző, Adatbiztonsági szakértő, Hardver mérnök, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre