Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Adatbázis fejlesztő - PL/SQL

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva
Partnerünk

Egyedi fejlesztésű és közel 100%-os rendelkezésre állású közigazgatási rendszerek működtetésével, fejlesztésével foglalkozó magyar tulajdonú cégünkhöz keresünk adatbázis fejlesztő kollégát

Feladatok
  • Új és meglévő többrétegű informatikai rendszerek adatbázisainak tervezése és fejlesztése
  • Adat migrációs folyamatok tervezése és implementálása
  • Üzleti folyamatok alapján eseti lekérdezések készítése
  • Együttműködés adatbázis adminisztrátorokkal
  • Tesztelés támogatása, hibajavítás
  • Lekérdezések optimalizálása
Elvárások
  • SQL-alapú relációs adatbázis-kezelő rendszerek tervezői, fejlesztői szintű ismerete
  • Minimum 3 éves munkatapasztalat az Oracle adattárolási technológiák területén
  • ORM technológiában, OO adatmodell alapú adatbázis tervezésben szerzett jártasság
  • Adatbázis hangolásban és migrációban szerzett tapasztalat
  • Kezdeményező készség különböző problémák megoldásában- mások bátorítása alternatív megoldások megfontolására
  • Felsőfokú végzettség IT területen
  • Alapfokú angol nyelvtudás tapasztalat (írás, olvasás)
Előny
  • Magas rendelkezésre állású (HA, LB) komplex rendszerek tervezésében, elkészítésében szerzett több éves tapasztalat
  • MS SQL és My SQL ismeret
  • Elasticsearch és adattárház ismeret
  • Oracle, vagy egyéb DB tanfolyamokon való részvétel
  • PowerDesigner, Toad, Enterprise Architect használata
  • Tapasztalat verziókezelő és hibakereső rendszerekkel (Perfroce, GIT, Jira, TFS vagy SVN)
  • Flyway, liquibase ismeret
  • Agilis munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, kompetencia fejlesztő külső és belső képzések, angol tanfolyamot
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét
Munkavégzés helye

Budapest

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Aktiválás időpontja 2018.10.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre